З жовтня 2022 року в АТ «НАЕК «Енергоатом» постійно діє сall-центр консультативної допомоги для енергоатомівців, які перебувають на тимчасово окупованих територіях або виїхали з них.
Фахівчині відділу колдоговірного регулювання та соціальних питань виконавчої дирекції з персоналу Енергоатома спільно зі спеціалістами Запорізької АЕС розглянули понад 31 тисячу звернень та надали відповіді на майже 34 тисячі запитань, отриманих телефоном і електронною поштою. Окрім цього, значна кількість звернень надходила через месенджери, хоча вони не враховані в загальній статистиці.
Найчастіше запитання стосувалися:
- оформлення відпустки – майже 17 тис. звернень;
- кадрових питань, надання довідок з місця роботи – майже 5,5 тис. звернень;
- фінансових аспектів – понад 3,5 тис. звернень;
- працевлаштування – понад 700 звернень.
Нагадаємо, зателефонувати до call-центру АТ «НАЕК «Енергоатом» можна за номерами:
📞 (044) 277 78 13
📞 (050) 364 97 59 (Viber)
Крім того, запитання приймаються у вигляді повідомлень у будь-якому з месенджерів за вищезазначеним мобільним номером або на електронну скриньку: