Головна Новини На Хмельницькій АЕС відбулось заключне заняття профорієнтаційно-освітнього проєкту «Атомна школа ХАЕС 2024-2025»
30 квітня 2025

На Хмельницькій АЕС відбулось заключне заняття профорієнтаційно-освітнього проєкту «Атомна школа ХАЕС 2024-2025»

main

Такий захід на підприємстві у співпраці з УкрЯТ було реалізовано вже вдруге. Мета проєкту - поширення знань у сфері ядерної енергетики серед молоді, формування якісного потенційного кадрового резерву для філії «ВП ХАЕС» та енергетичної галузі України в цілому.

Із вітальними словами до учасників заходу звернулися генеральний директор філії «ВП ХАЕС» Андрій Козюра та голова ВП ГО «УкрЯТ» у м. Нетішин Володимир Цибульський.

«Добудова нових енергетичних потужностей потребує кваліфікованих кадрів. У вас є всі можливості отримати необхідну спеціальність та долучитися до розвитку атомної енергетики України. Будемо раді у майбутньому побачити вас на нашому підприємстві у якості працівників», - зауважив генеральний директор Хмельницької АЕС Андрій Козюра.

Випускники Атомної школи в свою чергу подякували організаторам проєкту. Деякі із слухачів зауважили, що побачили кар'єрну перспективу в атомній енергетиці та висловили бажання у майбутньому поповнити ряди атомників. 

Додатковим заохоченням стала пропозиція Андрія Козюри відвідати офіс генерального директора, де кожен міг себе відчути у ролі керівника потужного підприємства.

Упродовж семи місяців учасники проєкту відвідували основні цехи та підрозділи електростанції. Провідні спеціалісти ХАЕС читали лекції та проводили практичні заняття. Протягом усього проєкту діяла система оцінювання, учні отримували бали - "мегаватики" за активність, правильні відповіді у вікторинах, виконане практичне завдання. 

Усі учасники проєкту отримали сертифікати про успішне закінчення Атомної школи та сувеніри від Хмельницької АЕС та Українського ядерного товариства. Відзначено також найактивніших слухачів Атомної Школи ХАЕС.

Найпотужнішим учасником проєкту став Ярослав Свінціцький, учень Нетішинського професійного ліцею. Загальна кількість його балів склала 56 мегаватиків. Ярослав отримав головний приз від Українського ядерного товариства – планшет.

Разом учасникам проєкту вдалось згенерувати 967 мегават розумної енергії.

Профорієнтаційно-освітня діяльність є одним із пріоритетів НАЕК «Енергоатом» та її філій. Це важливий напрямок, адже завдання, які поставлені перед енергогенеруючою компанією та зумовлені викликами сьогодення, потребують нових кваліфікованих працівників.

2025 Енергоатом. Всі права захищені