Культура безпеки

В Центрі підготовки ремонтного персоналу Запорізької АЕС відпрацьовують найскладніші ремонтні операції

Розмір шрифту

Скинути
03.03.2021

В Центрі підготовки ремонтного персоналу навчально-тренувального центру Запорізької АЕС пройшло пілотне заняття на тренажері ущільнення фланців температурного контролю і енерговиділення.

На пілотному занятті фахівці енергоремонтного підрозділу та інших структурних підрозділів-замовників навчання контролювали, як в процесі практичного завдання виконуються правила та нормативи техніки безпеки.

Увага акцентувалася на різних нюансах та тонкощах при проведенні ремонтних операцій. Після ретельного аналізу, враховуючи зауваження та рекомендації, пілотне заняття може бути допрацьоване й проведене вже для різних груп за запитом підрозділів.

«Значення тренажера переоцінити важко, адже тут можна відпрацювати усі найскладніші маніпуляції. Це економить час, зводить до мінімуму недоліки впродовж ремонту та зменшує дозове навантаження на персонал», – зазначив заступник  головного  фахівця  з  АЕС з підготовки ремонтного персоналу Олександр Кулібов.

 

Довідка: Радіаційний фон в районі розміщення Запорізької атомної електростанції відповідає природним значенням і на 03 березня 2021 року становить 8 - 12 мкР/год. Надходження радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищує встановлених допустимих значень.

Запорізька АЕС - найбільший енергетичний об'єкт в Україні та Європі з встановленою потужністю 6000 МВт. Перший енергоблок був введений в експлуатацію в 1984 році, другий - в 1985 році, третій - в 1986 році, четвертий - в 1987 році, п'ятий - в 1989 році, шостий - в 1995 році.

Запорізька АЕС генерує в об’єднану енергетичну систему майже 40% всієї електроенергії, що виробляється атомними електростанціями України та п’яту частину від загального виробництва електроенергії у країні.