Прес-центр

В аукціоні з продажу електроенергії Енергоатома взяла участь рекордна кількість потенційних покупців

Розмір шрифту

Скинути
04.05.2020

Завдяки змінам, внесеним Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, за підсумками електронного аукціону, який було проведено 4 травня 2020 року на майданчику ТБ "Українська енергетична біржа", ДП НАЕК «Енергоатом» реалізував 332 тисячі 928 МВт-год електроенергії базового навантаження з постачанням у період 8-31 травня 2020 року. Середня ціна реалізації електроенергії становила 1 223,41 грн/МВт-год (без ПДВ). Покупцями електроенергії Енергоатома стали 17 компаній, що є рекордною кількістю у порівнянні з попередніми аукціонами, які відбулись за участі Енергоатома.

Це стало можливим завдяки тому, що 30 квітня НКРЕКП внесла до власної постанови від 8 квітня 2020 року № 766 «Про дії учасників ринку електричної енергії у період дії карантину та обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» низку змін, які сприяли підвищенню ефективності проведення електронних аукціонів на продаж електричної енергії.

Енергоатом висловлює вдячність НКРЕКП за своєчасне внесення змін до порядку купівлі та продажу електричної енергії ДП «Гарантований покупець» та сприймає це як перший крок на шляху досягнення фінансово-економічної стабілізації на ринку електричної енергії, а також очікує наступних кроків по стабілізації балансуючого сегменту ринку.