Пресцентр

НАЗК було відмовлено в проведенні перевірки через порушення правил

Розмір шрифту

Скинути
18.08.2020

18 серпня 2020 на офіційному вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції оприлюднили інформацію, що Енергоатом не допустив НАЗК до проведення позапланової Антикорупційної перевірки.

В свою чергу ДП «НАЕК «Енергоатом» повідомляє, що 17 серпня в приміщенні Компанії для вручення повідомлення про позапланову перевірку були присутні керівник комісії з перевірки і керівник структурного підрозділу НАЗК. Керівник комісії вручив керівнику підприємства повідомлення про позапланову перевірку для ознайомлення. Після цього керівнику комісії поставили уточнювальні запитання –щодо підстав для позапланової перевірки (оскільки саме повідомлення їх не містить), а також про період, який перевіряється. На жаль, жодної відповіді надано не було.

У зв’язку з цим і у повній відповідності до чинного законодавства, а також з урахуванням Порядку проведення перевірок організації роботи із запобігання і виявлення корупції Енергоатом прийняв рішення про недопущення до проведення позапланової перевірки та підписав відповідний акт. При цьому позицію Компанії щодо перевірки було зазначено в додатку до акту.

Позиція ДП «НАЕК «Енергоатом» відповідає вимогам закону та підзаконного нормативно-правового акту. Ми наголошуємо, що відкриті та готові до перевірок з боку будь-яких органів контролю (контролюючих органів), але за умови, що ці перевірки ґрунтуватимуться на вимогах закону.