Пресс-центр

На Запорізьку АЕС з попереднім візитом прибули керівники місії OSART

Розмір шрифту

Скинути
20.05.2019

На Запорізьку АЕС з попереднім візитом з підготовки до місії OSART відповідно до методології проведення місії прибули старші фахівці з ядерної безпеки МАГАТЕ Кавеллек Ронан та Морган Симон. Попередній візит пройде 21-24 травня 2019 року.

Програма візиту передбачає розгляд організаційних питань проведення місії OSART, інформування керівників Запорізької АЕС про методологію проведення місії. Також представники МАГАТЕ проведуть обходи станції, після чого відбудеться підведення результатів попереднього візиту.

Під час заходу буде розглянутий поточний стан АЕС, подальші програми для керівників вищої ланки, орієнтовані на експлуатаційну безпеку, представники МАГАТЕ обговорять детальну інформацію стосовно місії OSART, проведуть загальний огляд програми OSART і місії МАГАТЕ.

Також фахівці представлять попередній інформаційний пакет і базу даних OSMIR.

Довідка. Запорізька АЕС - найбільший енергетичний об'єкт в Україні та Європі з встановленою потужністю 6000 МВт. Перший енергоблок був введений в експлуатацію в 1984 році, другий - в 1985 р., третій - в 1986 р., четвертий - в 1987 р., п'ятий - в 1989 р., шостий - у 1995 році.