Пресс-центр

Керівництво Енергоатома обговорило із заступником помічника держсекретаря США з питань міжнародної торгівлі співпрацю з американськими компаніями

Розмір шрифту

Скинути
21.04.2021

В НАЕК «Енергоатом» провели онлайн-зустріч із заступником помічника держсекретаря США з питань міжнародної торгівлі в Європі та Євразії Девідом Де Фалько. Обговорили питання двосторонньої співпраці у сфері ядерної енергетики, реалізацію спільних проєктів українського Енергоатома й американських компаній Westinghouse Electric Corporation та Holtec International.

Під час зустрічі т. в. о. президента Енергоатома Петро Котін поінформував американських колег про розвиток ядерної енергетики в Україні та її значення для вітчизняної економіки, стан справ із добудовою Центрального сховища відпрацьованого ядерного палива, корпоратизацію НАЕК.

Керівник Компанії окремо окреслив перспективу співробітництва з компанією Westinghouse та важливість її участі у проєкті добудови енергоблоків №3 і №4 Хмельницької АЕС. Також обговорювалася участь американських компаній в реалізації проєктів будівництва малих модульних реакторів в Україні.

Пан Котін наголосив, що високо цінує співпрацю зі Сполученими Штатами та допомогу, яку американська влада надає Україні. Крім багаторічного та плідного партнерства з Westinghouse і Holtec, Енергоатом реалізує низку спільних проєктів за підтримки Міністерства енергетики США.