Прес-центр

Енергоатом - перша в Україні енергогенеруюча компанія, що сертифікувала систему управління за трьома міжнародними стандартами

Розмір шрифту

Скинути
29.11.2016

У період з 29 серпня по 18 листопада 2016 року аудиторськими групами ТОВ «Інтернешнл Менеджмент Сервіс» - представником сертифікаційного органу TÜV NORD CERT GmbH (Німеччина) в Україні - у всіх відокремлених підрозділах та Дирекції Компанії проводилася перевірка інтегрованої системи управління НАЕК «Енергоатом» - як єдиної юридичної особи.

В результаті злагодженої роботи персоналу відокремлених підрозділів та Дирекції Компанії продемонстровано і підтверджено відповідність вимогам:

  • EN ISO 9001:2008 «Системи управління якістю. Вимоги»;
  • EN ISO 14001:2004 «Системи екологічного управління. Вимоги і рекомендації по застосуванню»;
  • BS OHSAS 18001:2007 «Система управління гігієною і безпекою праці».

Тим самим НАЕК «Енергоатом» ще раз підтвердила виконання умов Кредитної Угоди з ЄБРР і Євратом про спільне фінансування Комплексної програми підвищення безпеки АЕС (у розрізі Плану екологічних та соціальних заходів).

В ході вручення сертифікатів аудитори відзначили відкритість, доброзичливість персоналу і його високу компетенцію, результативність роботи трудового колективу і керівництва підприємства, а також - високу культуру і виробничу дисципліну працівників Компанії.

Президент НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський подякував аудиторам і персоналу Компанії за проведену роботу та побажав подальших успіхів у розвитку і зміцненні системи управління - для забезпечення безпеки АЕС і досягненні стратегічних цілей Компанії.

Довідка. В аудиторську групу входили: Сергій Давиденко, Костянтин Доценко, Андрій Туцький, Антон Сінято, Володимир Пилипенко, Тетяна Ганькевич, Тетяна Ботвиновська, Павло Фещенко, Володимир Жуковський і Віталій Рябикін.

Починаючи з 2006 року сертифікація системи управління в Компанії виконувалася тільки за стандартами EN ISO 9001:2008 та ЕN ISO 14001:2004 для окремих відокремлених підрозділів (за їх видами діяльності), а з 2012 року - і для Дирекції Компанії.

В даний час НАЕК «Енергоатом» сертифікувала систему управління як єдину (інтегровану) в таких областях:

  • Виробництво електричної і теплової енергії
  • Забезпечення постійної готовності до швидких дій в разі виникнення ядерних і радіаційних аварій
  • Виконання ремонтних, монтажних і реконструкційних робіт
  • Розробка, проектування і виготовлення обладнання, пристроїв і спеціальних засобів
  • Інженерна і науково-технічна підтримка
  • Капітальне будівництво
  • Забезпечення і управління ресурсами