Пресцентр

Волонтерський рух РАЕС продовжує «фронт підтримки»

Розмір шрифту

Скинути
22.11.2018

21 листопада  в країні відзначають День Гідності і Свободи – п'яту річницю початку масових акцій громадського протесту під час Революції Гідності, що є днем вшанування патріотизму і мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів України. Обраний українським народом шлях хоч і важкий, проте незворотний – події, які почалися ввечері 21 листопада 2013 року біля монументу Незалежності, тривають і досі.

Реалії сьогоднішньої України – це затягнутий військовий конфлікт з окупантом на сході країни, де вітчизняні захисники вже більше чотирьох років стримують ворожі сили від зазіхань на територіальну цілісність та суверенітет держави. Впродовж всього цього нелегкого часу колектив Рівненської АЕС веде власний «фронт підтримки» для українських військових в районі проведення операції Об’єднаних сил. Так, з початку конфлікту колективом РАЕС зібрано близько 2 мільйонів гривень волонтерської допомоги військовослужбовцям.

Днями, ініціативною групою Рівненської АЕС спільно з небайдужими громадянами та представниками місцевої організації Української спілки ветеранів Афганістану передано чергову гуманітарну допомогу до зони проведення бойових дій. Волонтери відвідали 30-ту механізовану бригаду, яка готується до виїзду в зону проведення ООС, та передали: маскувальні сітки, набори інструментів для ремонту автотехніки, одяг, взуття, засоби гігієни, а також набори харчування у вигляді сухих пайків. Варто відзначити, сьогодні у цій бригаді проходить службу працівник Рівненської АЕС Юрій Давидович.

Також військовослужбовці звернулись до керівництва РАЕС з проханням надати допомогу в ремонті автомобіля високої прохідності «Урал», що був задіяний у військових операціях. За підтримки генерального директора підприємства Павла Павлишина, автомобіль було доставлено в транспортний цех для ремонту, який проводитиметься силами небайдужих працівників у позаробочий час.

Як відзначає працівник РАЕС, голова місцевої Спілки афганців Петро Ширко, сьогодні існують проблеми із забезпеченням автомобільною технікою українських військових, тож наразі вкрай необхідні кошти для закупівлі потрібних запчастин для ремонту цих авто. Для охочих допомогти діє розрахунковий рахунок в Ощадбанку №26008301613093 Код ЄДРПОУ: 24171964 в Кузнецовському ТВБВ Ощадбанк №10017/80 МФО 333368 Кузнецовської міської організації спілки ветеранів Афганістану. Кошти можна перераховувати за індивідуальними, колективними заявами та готівкою з позначкою «благодійна допомога для учасників АТО» з подальшим повідомленням волонтерської групи про суму і підрозділ, що перерахував кошти.

Ініціативна група РАЕС: Петро Ширко 098-717-20-04, Iгор Жакун 097-187-12-02, Тетяна Васильєва 097-664-25-23, Олена Цинайло 096-398-45-91, Віра Примачик 098-771-69-96.