Пресцентр

Волонтери РАЕС підтримують українських військових

Розмір шрифту

Скинути
18.01.2019

Напередодні знаменних для українського народу свят: християнського – Водохреща та національного – Дня Соборності України, спільними зусиллями волонтерського руху Рівненської АЕС вдалося зібрати чергову матеріальну допомогу для українських військових. Продовжуючи власний благодійний «фронт підтримки» атомники надсилають гуманітарну допомогу в район проведення операції Об’єднаних сил (ООС). Загалом з початку конфлікту з агресором колективом РАЕС зібрано більше 2 мільйонів гривень волонтерської допомоги військовослужбовцям.

Після чергового звернення ініціативної групи Рівненської АЕС та представників місцевої організації Української спілки ветеранів Афганістану до трудового колективу електростанції й усіх небайдужих, свідомих громадян, днями на рахунок організації надійшло 115 тис грн. і 10 тис грн. передано готівкою. Серед отриманих коштів 75 тис грн. зібрали рівненські атомники, а 50 тис грн. передано первинною профспілковою організацією (ППО) НАЕК «Енергоатом», зокрема Олексієм Личем, головою ППО Компанії.

За ці кошти волонтери уже закупили усе необхідне для полку «Азов»: газові плитки з балонами, акумуляторні ліхтарики, армійські речмішки, ліхтарі для освітлення бліндажів, бензопилу. Також до волонтерського руху звертаються бійці, здебільшого наші земляки, з особистими потребами. Так «афганці» зобов’язались частково допомогти вараському снайперу модернізувати його гвинтівку та ще одноЛіхтар для освітлення бліндажівму бійцеві придбати спеціальні військові берці.

Також волонтерами було закуплено запчастини на 20 тис грн для ремонту автомобіля високої прохідності «Урал»,  який небайдужі працівники транспортного цеху (ТрЦ) РАЕС, за безпосередньої підтримки генерального директора підприємства Павла Павлишина, ремонтують у позаробочий час. Варто відзначити, наразі саме одного з працівників ТрЦ Рівненської АЕС Юрія Давидовича передислоковано в район проведення операції Об’єднаних сил.

Як відзначає працівник РАЕС, голова місцевої Спілки афганців Петро Ширко, сьогодні існують проблеми із забезпеченням автомобільною технікою українських військових, тож наразі вкрай необхідні кошти для закупівлі потрібних запчастин для ремонту цих авто. Для охочих допомогти діє розрахунковий рахунок в Ощадбанку №26008301613093 Код ЄДРПОУ: 24171964 в Кузнецовському ТВБВ Ощадбанк №10017/80 МФО 333368 Кузнецовської міської організації спілки ветеранів Афганістану. Кошти можна перераховувати за індивідуальними, колективними заявами та готівкою з позначкою «благодійна допомога для учасників ООС» з подальшим повідомленням волонтерської групи про суму і підрозділ, що перерахував кошти.

Ініціативна група РАЕС: Петро Ширко 098-717-20-04, Iгор Жакун 097-187-12-02, Тетяна Васильєва 097-664-25-23, Олена Цинайло 096-398-45-91, Віра Примачик 098-771-69-96.