Пресцентр

Колектив Рівненської АЕС передав чергову гуманітарну допомогу військовослужбовцям

Розмір шрифту

Скинути
08.08.2018

Вже більше чотирьох років колектив Рівненської АЕС організовує «фронт підтримки» для українських військових на сході країни. Сьогодні ініціативною групою була передана чергова гуманітарна допомога військовослужбовцям.

З початку конфлікту в районі проведення операції Об’єднаних сил працівники Рівненської АЕС єдиним колективом зібрали близько 2 мільйонів гривень на поміч українським захисникам. За ці кошти було неодноразово придбано та відправлено у зону бойових дій провізію, предмети першої необхідності, одяг і екіпірування для воїнів, господарські товари, медпрепарати та багато іншого.

Сьогодні волонтерський рух РАЕС спільно з небайдужими громадянами та представниками місцевої організації Української спілки ветеранів Афганістану передали на передову чергову гуманітарну допомогу. Хлопці з 14-ої механізованої бригади, які зараз стримують ворожі сили у Донецькій області отримають вкрай необхідні для них: маскувальні сітки, набір інструментів для ремонту автомобільної техніки, шланги для підкачування коліс та запчастини для машин. Як зауважує працівник РАЕС, голова місцевої Спілки афганців Петро Ширко, через несправність старої автомобільної техніки військові потребують технологічного оснащення – інструменти для ремонту, а також потрібне оптичне обладнання. «Для хлопців на фронті народна підтримка – важлива та необхідна складова, вона додає їм сил та впевненості у завтрашньому дні, в обов’язковій перемозі у війні з окупантом. Вони вдячні усім патріотичним серцям, усім, хто не забуває про них та безкорисливо допомагає у складний час», - наголошує П. Ширко.

Благодійна допомога вітчизняним героям триватиме, допоки ворогами сіється зло на українській землі. Кошти можна перераховувати за індивідуальними, колективними заявами та готівкою на розрахунковий рахунок Кузнецовської міської організації спілки ветеранів Афганістану з позначкою «благодійна допомога для учасників АТО» з подальшим повідомленням волонтерської групи про суму та підрозділ, що перерахував кошти. Ініціативна група Рівненської АЕС – головні координатори:

Петро Ширко 098-717-20-04,

Iгор Жакун 097-187-12-02,

Тетяна Васильєва 097-664-25-23,

Олена Цинайло 096-398-45-91,

Віра Примачик 098-771-69-96.