Комплаєнс-політика

НАЕК «Енергоатом» відзначає міжнародний день боротьби з корупцією

Розмір шрифту

Скинути
09.12.2019

9 грудня, з нагоди відзначення Міжнародного дня боротьби з корупцією, в рамках Меморандуму про партнерство з державними компаніями для підготовки до членства у Всеукраїнській мережі доброчесності та комплаєнсу, на базі ВП «Запорізька АЕС» проводиться конференція на тему: «Запобігання і протидія корупції в Україні: як змінювати систему та досягати результату».

Захід має на меті висвітлити основні засади запобігання і протидії корупції на державному рівні та обмінятися досвідом з впровадження та функціонування антикорупційного комплаєнсу.

У конференції беруть участь Голова Секретаріату Всеукраїнської мережі доброчесності та комплаєнсу UNIC, представник Ради бізнес-омбудсмена, експерт проекту USAID «Підтримка організації-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!», фахівці українських компаній, науковці вищих навчальних закладів, запрошені ділові партнери НАЕК «Енергоатом».

Попри прийняття низки важливих антикорупційних законів, початі і частково проведені антикорупційні реформи, корупція залишається однією з актуальних проблем українського суспільства. Це означає, що кожен громадянин повинен ще з більшою наснагою працювати над впровадженням доброчесності, реалізацією антикорупційних механізмів та формуванням «нульової толерантності» до корупції в Компанії, суспільстві, державі, і бути прикладом для змін.

Ми повинні пам’ятати, що формування антикорупційної культури залежить від  кожного з нас, бо корупція – це перш за все хвороба власної душі. Відкритість, небайдужість, збереження напрацьованого і реалізація здобутого, вже є позитивними змінами.

Впроваджуючи стандарти комплаєнс політики та корпоративної етики, НАЕК «Енергоатом» має ціль стати найбільш інноваційною і конкурентоспроможною Компанією з виробництва електроенергії в Європі, з найвищими стандартами прозорості та відповідальності перед суспільством.

Разом ми зможемо протидіяти будь-яким корупційним проявам та побудувати прогресивну європейську державу!