Комплаенс-политика

Сотрудник обособленного подразделения Энергоатома привлечен к ответственности за нарушение антикоррупционного законодательства

Размер шрифта

Сбросить
20.02.2020

Дирекція із запобігання і протидії корупції НАЕК «Енергоатом» повідомляє, що за результатами розгляду повідомлення, яке надійшло до Уповноваженого, було перевірено та підтверджено факт порушення заступником директора з адміністративно-господарських питань та закупівель ВП «КБ «Атомприлад» вимог антикорупційного законодавства.

Зокрема було встановлено, що посадова особа Компанії працювала за сумісництвом в комерційній структурі, водночас забезпечуючи від імені ВП господарські взаємовідносини з цією структурою. Таким чином, співробітник Енергоатома діяв в умовах реального конфлікту інтересів, що є порушенням вимог статті 28 Закону України «Про запобігання корупції», вимог Антикорупційної програми та Комплаєнс-політики ДП «НАЕК «Енергоатом».

У зв’язку з цим, наказом НАЕК «Енергоатом» від 19 лютого 2020 року №169 заступнику директора з адміністративно-господарських питань та закупівель ВП «КБ «Атомприлад» оголошено догану та вжито інших заходів реагування.

Відповідні матеріали будуть направлені до правоохоронних органів.