Комплаенс-политика

Служебным расследованием выявлены нарушения при закупке комплекта сильфонных компенсаторов для нужд Хмельницкой АЭС

Размер шрифта

Сбросить
13.05.2019

У травні 2019 року було проведено службове розслідування щодо можливого порушення законодавства та організаційно-розпорядчої документації Компанії під час закупівлі комплекту сильфонних компенсаторів для потреб ВП «Хмельницька АЕС».

В ході службового розслідування встановлено, що посадові особи ВП «Хмельницька АЕС» маючи інформацію про альтернативного виробника обладнання та інформацію про його вартість, не використали її під час формування заявки та визначення очікуваної вартості предмету закупівлі чим створили передумови закупівлі сильфонних компенсаторів за значно завищеними цінами.

Таким чином, зафіксовано факт порушення вимог розпорядження від 18.05.2017 № 419-р «Щодо визначення очікуваної вартості», а також вимог Комплаєнс-політики НАЕК «Енергоатом» та Антикорупційної програми НАЕК «Енергоатом».

У зв’язку з цим, наказом НАЕК «Енергоатом» від 10.05.2019 №473 впроваджено низку організаційних заходів, спрямованих на усунення виявлених порушень, а також позбавлено премії заступника генерального директора із забезпечення виробництва ВП «Хмельницька АЕС» та зменшено розмір премії головному інженеру ВП «Рівненська АЕС».