Комплаенс-политика

Начато обсуждение проекта новой антикоррупционной программы Энергоатома

Размер шрифта

Сбросить
09.09.2019

Енергоатом був першим серед державних підприємств, які затвердили антикорупційну програму відповідно до вимог Закону України «Про запобігання корупції» у 2015 році. Продовжуючи практику першості в оперативній та безумовній реалізації вимог антикорупційного законодавства Енергоатом постійно удосконалює впроваджені в Компанії антикорупційні стандарти та процедури – нова редакція програми була затверджена у 2017 році, а на сьогодні підготовлений проєкт оновленої Антикорупційної програми ДП «НАЕК «Енергоатом».

Під час розробки проєкту були узагальнені результати антикорупційної діяльності Уповноваженого з реалізації Антикорупційної програми у 2015-2019 роках, а також рекомендації зовнішньої оцінки корупційних ризиків. Як наслідок в оновлену Антикорупційну програму ДП «НАЕК «Енергоатом» внесені численні зміни, уточнення та доповнення з метою оптимізації, удосконалення та розвитку системи антикорупційних заходів Компанії, зокрема конкретизовано та розширено перелік і зміст таких заходів, прав та обов’язків працівників (в тому числі посадових осіб) Компанії та інших осіб, що діють від імені Компанії, визначено функції керівників Компанії щодо демонстрації лідерства та відповідальності у сфері протидії корупції, оптимізовано функції Уповноваженого.

Просимо долучитися до обговорення проєкту та за наявності надати свої пропозиції до нього (з обґрунтуванням доцільності та необхідності їх включення до Антикорупційної програми Компанії) до 20.09.2019 на електронну адресу: s.vrublevska@direkcy.atom.gov.ua.  

Проєкт Антикорупційної програми ДП «НАЕК «Енергоатом»