Комплаенс-политика

Проведен первый совместный тренинг Энергоатома и UNIC для деловых партнеров

Размер шрифта

Сбросить
16.09.2019

На Рівненькій АЕС 12-13 вересня в рамках партнерства НАЕК «Енергоатом» та всеукраїнської Мережі Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC) вперше для ділових партнерів Компанії відбулися навчальні заходи на тему: «Практичні інструменти для зміцнення засад доброчесності у діяльності приватних та державних підприємств».

Участь у навчальних заходах для ділових партнерів, що відбулися в Палаці культури Рівненської АЕС, взяли запрошені представники UNIC - Гаяне Каракашян, НЕК «Укренерго» - Марта Оситняжська, Ради бізнес-омбудсмена - Олег Михалюк, а також представники дирекції НАЕК «Енергоатом» та відокремлених підрозділів Компанії.

Захід відкрив генеральний директор Рівненської АЕС Павло Павлишин, який відмітив важливість означеного заходу для Компанії.

Голова Секретаріату UNIC Гаяне Каракашян виступила з темою: «Як етика ведення бізнесу може попередити репутаційні ризики?». Темою презентації Марти Оситняжської, начальника відділу комплаєнсу НЕК «Укренерго», стала «Лінія довіри як інструмент зменшення комплаєнс ризиків та збільшення рівня етичної корпоративної культури в компанії». Інспектор Ради бізнес-омбудсмена Олег Михалюк, ознайомив із темою «Діяльність Ради бізнес-омбудсмена: індивідуальні скарги та системні рекомендації».

Директор із запобігання і протидії корупції - радник президента НАЕК «Енергоатом» Олег Поліщук розповів про особливості та практичні аспекти антикорупційної перевірки ділових партнерів.

Учасники заходу обмінювалися досвідом та навичками в організації системи комплаєнсу, говорили про принципи доброчесного ведення бізнесу, обговорювали шляхи вдосконалення антикорупційних процедур Компанії, а також розглядали кращі практики застосування комунікативних інструментів для поширення культури комплаєнсу у взаємовідносинах з діловими партнерами.

В рамках заходу учасники відвідали проммайданчик Рівненської АЕС, зокрема побували у машзалі енергоблоків №3 та № 4, блочному щиті управління блоку №3 та дизель-генераторній станції енергоблоку №4. Екскурсію провів генеральний директор Павло Павлишин.

Враховуючи, що співпраця з діловими партнерами є одним з найбільш важливих напрямів діяльності НАЕК «Енергоатом» практика проведення спільних з UNIC навчальних заходів в подальшому буде продовжена. Аналогічні заходи планується провести на базі інших АЕС Компанії.