Комплаенс-политика

Bureau Veritas Ukraine провела для руководства Энергоатома семинар по вопросам противодействия коррупции

Размер шрифта

Сбросить
10.06.2019

Міжнародна компанія Bureau Veritas Ukraine, яка є світовим лідером з надання послуг тестування, інспекції та сертифікації, провела для керівників вищої ланки управління НАЕК «Енергоатом» семінар на тему: «Роль вищого керівництва в системі менеджменту протидії корупції». У заході, зокрема, взяли участь президент Енергоатома Юрій Недашковський, віце-президенти Компанії Володимир Пишний та Айдин Айсін, генеральний інспектор – директор з безпеки Енергоатома Данко Білей, головний бухгалтер Компанії – Наталія Вашетіна, генеральні директори та диктори відокремлених підрозділів Енергоатома, а також інші керівники Компанії.

Семінар було проведено експертом Bureau Veritas Ukraine Станіславом Одноробом в рамках впровадження в Енергоатомі міжнародного стандарту ISO 37001:2016 «Антикорупційні системи менеджменту». Ключову роль в процесі впровадження на підприємстві означеного стандарту відведено вищому керівництву підприємства, яке демонструє лідерство і зобов’язання щодо системи менеджменту протидії корупції.

Фахівці міжнародної компанії Bureau Veritas Ukraine акцентували увагу на вимогах стандарту ISO 37001 до вищого керівництва щодо формування лідерства і забезпечення ефективності системи менеджменту протидії корупції, розповіли про засоби та методики досягнення цих вимог.

Вивчення керівниками вищої ланки управління Компанії вимог стандарту ISO 37001 є запорукою кваліфікованого інтегрування Антикорупційних систем менеджменту у загальну систему менеджменту Енергоатома, гарантією стратегічного підходу до системи управління боротьби з корупцією. Розуміння взаємозв’язків системи менеджменту протидії корупції, включаючи управління ризиками, контроль і дотримання вимог зацікавлених сторін Компанії дозволять залучити всіх співробітників Компанії до діяльності із запобігання та боротьби з корупцією.

За результатами семінару, керівники Компанії отримали сертифікати міжнародного зразка.