Прес-центр

Енергоатом взяв участь у XIII Міжнародному форумі «Паливно - енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє»

Розмір шрифту

Скинути
28.09.2015

З 22 по 24 вересня 2015 року НАЕК «Енергоатом» взяв участь у ХІІІ Міжнародному форумі «Паливно - енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє».

 

Організатори форуму:

  • Міністерство енергетики та вугільної промисловості України
  • ТОВ «Міжнародний виставковий центр»

 

Формат Форуму:

Галузева експозиція «ПЕК України» представлена національними компаніями паливно - енергетичного комплексу України, які працюють в сегментах видобутку енергоресурсів, генерації, розподілу та збуту енергії.  На їх стендах  будуть продемонстровані  інвестиційні проекти будівництва, модернізації та  реконструкції енергетичних об'єктів.

ХІІІ Міжнародна виставка «Енергетика в промисловості - 2015» продемонструє інноваційні технології вітчизняних та зарубіжних підприємств, які представлять нове ефективне енергетичне, електротехнічне та видобувне обладнання, світлотехніку, кабельно-провідникову продукцію, засоби автоматизації для підприємств всіх сфер паливно-енергетичного комплексу та енергетичних господарств виробничої сфери.

Ділова програма зосередить увагу на подоланні кризових явищ в енергетиці, підвищенні рівня енергетичної безпеки держави та обговоренні пріоритетних напрямів реформування галузей паливно-енергетичного комплексу України. Також буде проведено ІІ Всеукраїнський семінар інженерів енергетиків, присвячений кращим практикам енергозбереження та ефективного управління енергетичним господарством, застосуванню новітніх технологій і засобів щодо зниження енергетичних витрат на виробництві.

 

23 вересня відбувся традиційний День атомної енергетики, у рамках якого проведені панельні дискусії, круглий стіл асоціації «Український ядерний форум» та інвестиційна бізнес-гра «Нові атомні блоки. Хто перший?», організована спільно «Енергоатомом» та Українським ядерним товариством (УкрЯТ). На стенді Компанії було презентовано діяльність Українського ядерного товариства та міжнародної екологічної ініціативи Nuclear for Climate, до якої приєдналося УкрЯТ.