Пресцентр

Вихованці спорткомплексу ЗАЕС – у складі національної збірної України з літніх олімпійських видів спорту

Розмір шрифту

Скинути
13.01.2022

За підтримки Енергоатома Україну на світових спортивних змаганнях представлятимуть одразу кілька найкращих вихованців спортивно-оздоровчого комплексу Запорізької АЕС. Вони увійшли до складу національної збірної країни з літніх олімпійських видів спорту на 2022 рік. Про це стало відомо після затвердження її складу Міністерством молоді та спорту.

У складі національної команди з греблі на байдарках і каное спортивну честь нашої країни захищатимуть відомі енергодарські спортсмени Людмила Бабак, Денис Давидов, Дмитро Кряж та Олександр Чехмистренко, наставниками яких є заслужені тренери України Сергій Сніжко та Юрій Рожков.

Нагадаємо, що восени минулого року представниця спорткомплексу ЗАЕС Людмила Бабак виборола два «золота», ставши шестиразовою чемпіонкою світу з веслування. Вихованка Сергія Сніжко, Людмила не знає поразок ось уже кілька років поспіль – з 2017-го. За цей період вона п’ять разів перемагала на європейських першостях із веслування на байдарках і каное та двічі – на чемпіонатах світу: в 2019-му та 2021-му роках.