Пресцентр

Відбулося відкриття міжнародної конференції на честь 25-річчя Енергоатома «Атомні можливості для розвитку країни»

Розмір шрифту

Скинути
22.11.2021

Сьогодні, 22 листопада 2021 року, о 10.00 в КВЦ «Парковий» (м. Київ) розпочала роботу міжнародна конференція «Атомні можливості для розвитку країни», організована НАЕК «Енергоатом» та ГО «Українське ядерне товариство» на честь 25-річчя Компанії.  

На конференцію прибули міністр енергетики України Герман Галущенко, керівник Енергоатома Петро Котін, керівники іноземних дипломатичних місій, президент і генеральний директор Westinghouse Патрік Фрагман, експерти галузі, мери міст-супутників АЕС, громадські та профспілкові лідери, представники провідних всеукраїнських і світових ЗМІ.

Серед особливо важливих заходів, які очікуються у найближчі години, – підписання угоди між НАЕК «Енергоатом» та Westinghouse щодо початку реалізації проєкту будівництва нових енергоблоків на Хмельницькій АЕС. 

Слідкувати за виступами і презентаціями учасників міжнародної конференції та першими почути про найважливіші заяви й новини атомної галузі України та світу можна в режимі реального часу онлайн за наступними посиланнями:

Українська версія трансляції

Міжнародна версія трансляції

Facebook