Прес-центр

В Енергоатомі провели нараду щодо визначення суб’єктів декларування

Розмір шрифту

Скинути
30.06.2020

30 червня 2020 року в ДП «НАЕК «Енергоатом» за ініціативою Атомпрофспілки вирішували, як визначати суб’єктів декларування Компанії.

У зустрічі взяли участь т.в.о. президента Енергоатома Петро Котін, віце-президент Герман Галущенко, виконавчий директор з питань та супроводу процедур закупівель Людмила Володіна, заступник головного бухгалтера Віктор Гайдуков, директор із запобігання корупції – радник президента Олег Поліщук, директор департаменту управління персоналом Ірина Косінова, головні консультанти президента Тетяна Алексєєва та Ірина Сухачова і керівник служби президента Сергій Санніков.

Всебічно розглянувши питання, присутні дісталися остаточної згоди, що жодна посадова інструкція не може ані вважатися документом, який  визначає суб’єктів декларування та зобов’язує подавати декларації про доходи, ані визначати суб’єкта кримінальної вдповідальності. Відтак ухвалено рішення:

  1. Визначати, хто належить до суб’єктів декларування, лише відповідно до статті 65 Господарського кодексу та положень статуту підприємства.  
  2. Внести необхідні зміни до посадових інструкцій та внутрішніх документів Компанії.
  3. До 14.07.2020 підготувати відповідну правову позицію Компанії, погодити її з НАЗК та донести до відома відокремлених підрозділів для ознайомлення та неухильного дотримання.