Прес-центр

Южно-Український енергокомплекс відвідала народний депутат України Анна Скороход

Розмір шрифту

Скинути
28.10.2019

«За атомною енергетикою майбутнє. Нам треба її розвивати і давати їй більше можливостей для того, щоб Україна була самостійною і енергетично незалежною», - вважає народний депутат Верховної Ради України IX скликання, член Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Анна Скороход. Про це вона заявила під час робочого візиту до Южноукраїнського енергетичного комплексу, який відбувся наприкінці минулого тижня.

Зокрема, у рамках візиту було обговорено хід підготовки до продовження ресурсу енергоблока №3, реалізацію проекту реконструкції системи технічного водопостачання ЮУАЕС, будівництво третього гідроагрегату Ташлицької ГАЕС, а також поточні проблеми Южноукраїнська як монопрофільного міста.

 

Довідка. Южно-Українська АЕС – розташована на берегах Південного Бугу в місті Южноукраїнськ Миколаївської області і є відокремленим підрозділом ДП НАЕК «Енергоатом». Входить до складу Южно-Українського енергетичного комплексу.

До складу енергокомплексу входять: Южно-Українська АЕС (3 атомні енергоблоки ВВЕР-1000 сумарною потужністю 3000 МВт), Олександрівська ГЕС на річці Південний Буг (2 гідроагрегати, сумарна потужність 11,5 МВт) і Ташлицька ГАЕС (в експлуатацію введено першу чергу: 2 гідроагрегати загальною електричною потужністю в генераторному режимі 320 МВт, у стадії будівництва друга черга – гідроагрегат №3).