Пресцентр

Свіжий номер інформаційно-аналітичного журналу «ЕнергоБізнес» присвячений Енергоатому

Розмір шрифту

Скинути
24.12.2021

Напередодні професійного свята енергетиків вийшов з друку свіжий випуск щотижневого інформаційно-аналітичного журналу «ЕнергоБізнес» (№51/1244 від 21 грудня 2021 року), цілком присвячений діяльності ДП «НАЕК «Енергоатом» та розвитку української атомної генерації.

На обкладинці журналу слоган «Енергоатом – чиста енергія майбутнього», що перегукується з основною думкою вступного слова міністра енергетики України Германа Галущенка: сучасний світ має відмовитись від викопних видів палива та заради досягнення цілей декарбонізації почати потужно розвивати атомну генерацію.

В інтерв’ю керівника Енергоатома Петра Котіна «Технологія Westinghouse дає можливість у перспективі збудувати український енергоблок» читайте про масштабний проєкт будівництва нових атомних потужностей в Україні.

Про фінансові досягнення «Енергоатома», цінову ситуацію на ринку електроенергії, подальші плани з продажів електроенергії від атомної генерації, проблеми механізму спецобов’язків, перспективи експорту в ЄС – в інтерв’ю віцепрезидента Компанії Хартмута Якоба.

«Атомна енергетика – єдине, що утримує Україну серед індустріально розвинених країн», – переконливо стверджує в інтерв’ю президент Українського ядерного Товариства Володимир Бронніков.

Також у випуску: президент і генеральний директор компанії Holtec International Кріс Сінгх розповідає про перспективи, які відкриває для України спорудження ЦСВЯП; керівники чотирьох українських АЕС – докладно про подальший розвиток кожної станції; інтерв’ю з директором «Науково-технічного центру» Миколою Власенком про активну роботу НАЕК з вивчення та подальшого впровадження нових світових науково-технічних розробок, зокрема малих модульних реакторів.

Докладніше ознайомитися з новим випуском щотижневика «ЕнергоБізнес» можна за посиланням.