Прес-центр

Рятувальники з охорони РАЕС провели навчання з гасіння локомотиву та дизельного пального

Розмір шрифту

Скинути
06.04.2021

На одній з дільниць транспортного цеху Рівненської АЕС рятувальники другого державного пожежно-рятувального загону (ДПРЗ-2) з охорони станції вчилися ліквідовувати умовну пожежу в машинному відділенні залізничного локомотиву з розлитим дизельним пальним. Окрім цього, пожежники провели також додаткове заняття з ліквідації умовної аварії з викидом небезпечних хімічних речовин невідомого походження.

За легендою, внаслідок ДТП відбулася розгерметизація ємності, з якої вилилося та загорілося дизельне пальне, що призвело до загоряння двигуна локомотива та паливних баків автотранспорту.

«Оцінивши ситуацію, керівник гасіння пожежі ухвалив рішення встановити пожежні автомобілі на вододжерело й ліквідувати умовну надзвичайну ситуацію за допомогою двох стволів ГПС-600. Для проведення навчань було задіяно чотири одиниці пожежної та спеціальної техніки, а також 18 працівників особового складу», – пояснив заступник начальника загону ДПРЗ-2 Олег Басараб.

Рятувальники ДСНС відпрацювали організацію розвідки, евакуацію умовного потерпілого після надання першої медичної допомоги, проведення оперативного розгортання та подальшу ліквідацію умовної аварії. Такі регулярні навчання проводяться для вдосконалення професійних навичок рятувальників стосовно ліквідації різних аварійних ситуацій, вивчення району виїзду та взаємодії між пожежно-рятувальними підрозділами ДПРЗ-2 й персоналом Рівненської АЕС.