Прес-центр

Привітання віце-президента Енергоатома Германа Галущенко з Новим роком та Різдвом Христовим

Розмір шрифту

Скинути
30.12.2020

Потужному колективу ДП «НАЕК «Енергоатом»

Шановні колеги!

Щиро вітаю вас із прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим!

Рік, що минає, виявився непростим для нашої країни, багатьох галузей її економіки та енергетики зокрема. Та атомна генерація витримала всі випробування, продемонструвала власну міць, витривалість та величезний ресурс для подальшого розвитку.

Згуртована, сумлінна, наполеглива й самовіддана праця кожного з майже 35-ти тисячного колективу Енергоатома стала запорукою того, що у кожній українській оселі було світло й тепло.

Ми не просто встояли, а й завершили кілька масштабних будівництв та розпочали нові інноваційні проєкти.

Ми збудували перший пусковий комплекс Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива, відкрили повітряну лінію від Запорізької АЕС до підстанції «Каховська», завершили підготовчі роботи до відновлення будівництва третього і четвертого енергоблоків Хмельницької АЕС, посилили   співробітництво з американськими партнерами і зокрема компанією Westinghouse, яка постачатиме ядерне паливо й для реакторів ВВЕР-440.

2021 рік ми зустрічаємо роботою над новими високотехнологічними проєктами, зокрема виробництвом товарного водню та створенням поблизу АЕС потужних дата-центрів.

Попереду – багато інноваційних ідей, масштабних проєктів і беззаперечних перемог. Вірю в це.

Дорогі друзі! Щиро бажаю вам міцного здоров’я, оптимізму, добробуту й любові! Світлих та веселих свят! З Новим роком!

Віце-президент ДП «НАЕК «Енергоатом»

Герман Галущенко