Пресцентр

Привітання Петра Котіна з Новим роком та Різдвом Христовим

Розмір шрифту

Скинути
30.12.2020

Шановні друзі, колеги! Дорогі атомники!

Від щирого серця вітаю вас із прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим!

Ці свята як ніколи нагадують нам про потребу вірити у дива та силу людського духу водночас. Адже кінця добігає дуже важкий, випробувальний рік.

Та саме непрості глобальні виклики вкотре доводять: мужність, витримка й професіоналізм дозволяють знаходити рішення у, здавалося б, безвихідних ситуаціях.

І атомники знову й знову демонструють цю просту істину. Завдяки вашій самовідданій праці українці щодня гарантовано отримують у своїх оселях світло й життєдайну електрику.

Я пишаюся багатотисячним колективом Енергоатома:

інженерами реакторних і турбінних цехів, нашими будівельниками, технологами й диспетчерами, співробітниками цехів радіаційної безпеки та фахівцями з ядерної безпеки, метрологами і працівниками служб пожежної безпеки й охорони праці, співробітниками електричних, хімічних, гідротехнічних цехів, енергоремонтниками, зварювальниками, юристами, фінансистами.

Фахових напрямів у нашій роботі так багато, що усіх навіть і не перелічиш, але робота кожного вкрай важлива та має дійсно стратегічне значення для країни.

Адже саме завдяки вам цього року, незважаючи на пандемію, економічну кризу, падіння обсягів промислового виробництва та постійні зміни правил на внутрішньому енергоринку, Компанії вдалося дуже багато.

Ми не тільки вистояли й продовжили безпечну роботу чотирьох атомних станцій, а й змогли завершити кілька довготривалих масштабних проєктів та зробити амбітні заявки на майбутнє – задля розвитку атомної генерації та економічної стабільності в державі.

Це ми з вами добудували перший пусковий комплекс Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива, до якого вже навесні наступного року заїде на зберігання його перша партія. Добудували й відкрили повітряну лінію 750 кВ ЗАЕС – підстанція «Каховська» протяжністю 186 км.

Це ми з вами підготували майданчик на Хмельницькій атомній станції для будівництва її 3-го та 4-го енергоблоків та продемонстрували всьому світу: українська атомна генерація – жива, потужна й лишається запорукою економічної стабільності та екологічно безпечного майбутнього країни.

Це ми з вами вийшли на вільний ринок електроенергії, налагоджуємо її експорт до країн Європи та готуємося до синхронізації Об’єднаної енергосистеми України із європейською енергомережею.

Це ми з вами готові впроваджувати нові інноваційні проєкти з виробництва водню та створення потужних дата-центрів поблизу АЕС.

Шановні друзі!

Я щиро бажаю вам і вашим родинам у прийдешньому році міцного здоров’я, добробуту, сімейного затишку та сил для нових звершень!

Найголовніше – не припиняйте мріяти і вірити у власні сили!

Разом ми здолаємо всі перешкоди та глобальні виклики. Вірю в це.

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Т. в. о. президента ДП «НАЕК Енергоатом»

Петро Котін