Прес-центр

Президент Енергоатома Юрій Недашковський провів нараду на Хмельницькій АЕС

Розмір шрифту

Скинути
07.11.2019

Сьогодні, на Хмельницькій АЕС з черговим робочим візитом перебував президент НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський. Керівник Компанії здійснив обхід першого енергоблока ХАЕС та провів нараду з питань відновлення працездатності турбогенератора енергоблока №1 Хмельницької АЕС.

У нараді взяли участь головні спеціалісти профільних дирекцій Компанії, ВП «Атомремонтсервіс», провідні технічні спеціалісти Хмельницької АЕС.

Під час наради було проаналізовано стан виконання ремонтних робіт статора та ротора генератора, доручень попередньої наради.

За словами віце-президента НАЕК «Енергоатом» Володимира Пишного, «ремонтні роботи знаходяться в графіку, Компанія мобілізувала всі сили і ресурси для відновлення працездатності генератора. Станом на сьогодні розпочато важливий етап ремонтних робіт з пайки головок стержнів обмотки статора генератора». 

За результатами наради надані відповідні доручення.

Довідка. Хмельницька АЕС (ХАЕС) – розташована на території Хмельницької області в місті Нетішин. У складі Хмельницької АЕС працює два енергоблоки (ВВЕР-1000) загальною потужністю 2000 МВт (підключені у 1987 і 2004 роках). Основне призначення станції – покриття дефіциту електричних потужностей в Західному регіоні України.