Прес-центр

Під головуванням очільника Енергоатома Петра Котіна на ЗАЕС відбулась робоча нарада, присвячена питанням ремонтів

Розмір шрифту

Скинути
23.10.2020

23 жовтня 2020 року відбувся робочий візит т.в.о. президента ДП «НАЕК «Енергоатом» Петра Котіна на Запорізьку АЕС та ВП «Атоменергомаш».

Робочий візит делегації у ВП ЗАЕС розпочався з огляду резервних дизельних електростанцій енергоблоків, що знаходяться в планово-попереджувальних ремонтах, після чого відбулась робоча нарада, цілком присвячена питанням ремонтів.

Відкриваючи нараду Петро Котін оцінив поточний стан справ з виконання ремонтних робіт на енергоблоках №2 та №4, торкнувся питань продовження терміну експлуатації енергоблока №5 та ремонту дизель-генераторів резервних дизельних електростанцій. Т.в.о. президента Компанії зупинившись на проблемних питаннях, наголосив на необхідності дотримання чіткого плану дій з підключення блоків до мережі і якісного виконання робіт для досягнення поставлених цілей.

Далі делегація відвідала ВП «Атоменергомаш», провівши нараду з питань готовності підприємства виготовляти обладнання для добудови енергоблоків Хмельницької АЕС. Петро Котін подякував за підготовку переліку обладнання, яке у великому обсязі зможе виготовляти ВП АЕМ для добудови ХАЕС-3, ХАЕС-4, що відбуватиметься в рамках стратегії розвитку атомної енергетики України.

«У вас велике майбутнє. Ваш шлях розвитку залежить від шляху розвитку всієї атомної галузі України. Ми всі рухаємося разом, спираючись на наші відокремлені підрозділи», - підкреслив т.в.о. президента ДП «НАЕК «Енергоатом» Петро Котін.

Закінчився робочий візит урочистим відкриттям нового спортивного майданчика спортивно-оздоровчого комплексу Запорізької АЕС.