Прес-центр

Петро Котін: Жодних розпоряджень щодо зменшення заробітної платні працівникам Компанії керівництво Енергоатома не надавало

Розмір шрифту

Скинути
22.05.2020

Жодних розпоряджень щодо перегляду заробітної платні працівникам ДП «НАЕК «Енергоатом» керівництво Компанії не надавало. Так т.в.о. президента НАЕК «Енергоатом» Петро Котін прокоментував неправдиве повідомлення, яке було розіслано 21 травня відокремленим підрозділам НАЕК «Енергоатом» електронною поштою.

«Дав розпорядження розслідувати, хто і як намагається дискредитувати компанію зсередини. Вчора відокремлені підрозділи компанії отримали листа про плани зменшити заробітну платню. Офіційно можу заявити, що ніхто з керівництва цього листа не підписував і подібних розпоряджень не давав», - запевнив колектив Енергоатома Петро Котін.

Він висловив глибоке занепокоєння стосовно спроб дестабілізувати зсередини роботу найбільшого виробника електроенергії в Україні. «Треба ненавидіти компанію, щоб свідомо піти на подібний злочин - підробку листа за підписом віце-президента?! І це в той час, як керівництво намагається на усіх фронтах захистити Енергоатом і його працівників!», - наголосив очільник Енергоатома.

Керівник Компанії запевнив колектив Енергоатома, що інцидент буде швидко розслідувано, а винні суворо покарані. «Усіх, крім диверсантів, прошу заспокоїтися. Я особисто зроблю усе можливе, щоб розслідувати інцидент і покарати тих, хто чинить спротив реформуванню компанії і намагається розхитати ситуацію зсередини», - зазначив Петро Котін.