Прес-центр

Персонал ХАЕС позапланово перевірили на аварійну готовність

Розмір шрифту

Скинути
30.03.2021

На Хмельницькій АЕС провели позапланове комбіноване протиаварійне тренування для аварійної бригади з експлуатації мобільної техніки (АБ ЕМТ) і ланки групи транспортного забезпечення мобільної техніки (ГТрЗ). Відпрацювали реакцію персоналу на оповіщення, збір та приведення в готовність до дій у разі аварійної ситуації в неробочий час. Члени аварійних груп та бригад не знали, коли відбудеться тренування, оскільки дату і час його проведення не оголошували.

За легендою, відбулося знеструмлення власних потреб АЕС, порушилася працездатність каналів системи надійного електроживлення енергоблока №2, виникла необхідність у виконанні аварійних робіт із застосуванням протиаварійної мобільної техніки.     

Під час тренування визначали, скільки часу та зусиль реально знадобиться, щоб активізувати систему аварійної готовності ВП ХАЕС у неробочий час. Для цього здійснювався хронометраж часу на всіх етапах тренування – від початку оголошення команди на збір аварійного персоналу і до прибуття до закріпленої мобільної техніки та готовності до виконати завдання за призначенням.

«Тренування продемонстрували, що персонал вкладається в нормативний час, зазначений для збору аварійного персоналу, і готовий до виконання робіт», – наголосив начальник УПАГР Павло Гвоздяр.