Прес-центр

На Хмельницькій АЕС проведено міжнародний семінар з впровадження новацій світової атомної енергетики

Розмір шрифту

Скинути
05.07.2019

На Хмельницькій АЕС з 2 по 4 липня проходив навчальний семінар «Спостереження і коучинг при обходах робочих місць керівниками АЕС». Організатор заходу - регіональний центр Всесвітньої асоціації організацій, які експлуатують атомні станції (ВАО АЕС). У семінарі взяли участь представники Енергоатома, АЕС України, Білорусії, Вірменії, Болгарії.

Міжнародний семінар, проведено з метою впровадження передових світових технологій в області навчання та попередження помилок персоналу під час експлуатації і ремонту.

Під час семінару розглянуто наступну тематику: «Спостереження за виконанням робіт», «Коучинг, орієнтований на виконавця», «Застосування коучингу для покращення виробничих показників». Розглянуто також основні положення станційної програми спостереження при обходах робочих місць керівниками з впровадженням коучингу.

У рамках семінару теоретичні навчання проводилися із елементами ділових ігор, із використанням відеосюжетів. Під час практичних занять, які підготував персонал навчально-тренувального центру ХАЕС, кожен із учасників випробував себе в якості виконавця робіт, керівника робіт та впровадив коучинг першого та другого рівнів. Тобто, кожен із учасників цього навчального семінару пройшов теоретичне навчання та практичні заняття.

За словами керівника програми навчання та розвитку регіонального центру ВАО АЕС Андрія Лук’яненка, цей семінар демонструє прагнення Хмельницької АЕС до вдосконалення методів своєї роботи. «Спостереження та коучинг – новий тренд в атомній енергетиці. Це не обходи які ми проводимо, і коучинг, це не настанови. Коучинг – це спонукання працівників до прийняття вірних самостійних рішень», - зауважив експерт.