Прес-центр

На енергоблоці №2 РАЕС триває планово-попереджувальний ремонт

Розмір шрифту

Скинути
25.03.2020

З 15 березня 2020 року енергоблок №2 Рівненської АЕС (ВВЕР-440) перебуває у середньому планово-попереджувальному ремонті (ППР), розрахованому на 45 календарних діб.

Під час ремонту проводяться регламенті роботи на основному обладнанні та низка робіт спрямованих на підвищення рівня безпеки енергоблоків.

Сьогодні триває 11 доба ремонту, виконано розущільнення обладнання. Виведено у ремонт обладнання третього каналу системи безпеки. Підготовлено для контролю металу головний роз’єм реактора. Тривають підготовчі роботи до перевантаження ядерного палива.

На парогенераторах виконується контроль щільності теплообмінних трубок вихорострумовим методом, на парогенераторі ПГ-1 здійснюється підготовка до контролю металу корпусу. По турбінному обладнанню ведеться дефектація та ремонт обладнання, в ремонті – система автоматичного регулювання та захисту. На електротехнічному обладнанні блоку проведено виведення ротора генератора Г-3 та виконується підготовка до проведення високовольтних випробувань статора Г-3.

За коментарем заступника начальника відділу організації та проведення ремонту РАЕС Ігоря Гейнака, ремонтні роботи проводяться відповідно до графіка, ремонтний персонал забезпечений засобами індивідуального захисту та виконує роботи із дотриманням вимог, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби. Ремонтний персонал працює за графіком, що враховує розведення у часі з іншими категоріями працівників.