Прес-центр

На двох українських АЕС вже другий тиждень немає нових випадків захворювання на COVID-19

Розмір шрифту

Скинути
22.05.2020

Вже другий тиждень поспіль на найбільшій атомній електростанції Європи - Запорізькій АЕС - не зафіксовано жодного хворого на COVID-19. Дякуючи заходам, вжитим керівництвом НАЕК "Енергоатом" та адміністрацією ВП ЗАЕС відповідно Указу Президента України №87/2020 від 13.03.2020 р. та рішень Уряду про запобігання поширенню на території України COVID-19, станом на 22 травня на Запорізькій атомній електростанції відсутні захворілі на коронавірус. Персоналу на самоізоляції також немає.

Також відсутні підтверджені випадки COVID-19 серед персоналу Рівненської АЕС.

Водночас, станом на 22 травня серед персоналу Южно-Української та Хмельницької АЕС зафіксовано 30 підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Серед критично важливого персоналу атомних електростанцій випадків зараження COVID-19 не виявлено.

На Южно-Українській АЕС кількість працівників, в яких лабораторно було підтверджено COVID-19, складає 15 (четверо раніше захворілих працівників одужали). На Хмельницькій АЕС підтверджено захворювання на COVID-19 у 15 працівників. За минулу добу виявлено один новий випадок коронавірусу. Контактні особи хворих встановлені, ізольовані та обстежуються методом ПЛР-тестів.

З початком запровадження карантину на території України більшість персоналу НАЕК «Енергоатом» переведено на дистанційний режим роботи. Організовано забезпечення працівників Компанії засобами індивідуального захисту, дезінфікуючими засобами, проведено роботу з персоналом, відбувається регулярне інформування щодо особливостей карантинного режиму та норм поведінки, співробітники, не задіяні у технологічних процесах, своєчасно переведені на дистанційний режим роботи. Забезпечується режим соціального дистанціювання.

Більш детально із протиепідемічними заходами, які впроваджені в Енергоатомі на виконання рішень Президента України та Уряду про запобігання поширенню на території України COVID-19 та спрямовані на захист персоналу АЕС, працівників Енергоатома, членів їх родин від загрози захворювання на коронавірус, можна ознайомитись у попередніх повідомленнях Компанії.