Пресцентр

Міністр енергетики та керівник Енергоатома обговорили майбутнє галузі з колективом Южно-Українського енергокомплексу

Розмір шрифту

Скинути
22.12.2021

Під час робочої поїздки на Южно-Український енергетичний комплекс 22 грудня 2021 року міністр енергетики України Герман Галущенко та керівник ДП «НАЕК «Енергоатом» Петро Котін привітали працівників галузі з Днем енергетика.

Після успішного завершення випробувального пуску третього гідроагрегату Ташлицької ГАЕС міністр енергетики і керівник Енергоатома вручили найкращим працівникам низку грамот, подяк і нагород від міністерства та Компанії.

Звертаючись до енергетиків, Герман Галущенко щиро привітав присутніх з успішним пуском нових потужностей на ТГАЕС і професійним святом, побажавши всім, хто присвятив життя енергетиці, невичерпної життєвої енергії, здоров’я та добробуту.

Петро Котін підкреслив, що українські атомники – це великий колектив, який налічує близько 35 тисяч людей і праця кожного надзвичайно важлива й відповідальна.

«Ви – справжні воїни світла. У будь-яку пору року, цілодобово, 24 на 7, енергетики мають бути на його сторожі. І сьогодні я хочу щиро подякувати кожному з багатотисячної армії українських атомників, які гідно несуть цю вахту», – зазначив пан Котін.

Вітаючи всіх присутніх із професійним святом, керівник Енергоатома наголосив, що попереду – реалізація надзвичайно амбітних планів щодо розбудови атомних потужностей і разом з міжнародними партнерами вітчизняні енергетики, безперечно, успішно впораються з будь-якими надскладними завданнями.

Очільник міністерства енергетики та керівник НАЕК також зустрілися з персоналом Южно-Українського енергокомплексу.

Працівники Компанії мали змогу поставити їм нагальні питання. Люди цікавилися корпоратизацією Енергоатома, перспективними проєктами, зокрема будівництвом 4-го енергоблока на Южно-Українській АЕС, відновленням Вознесенської гідроелектростанції та розвитком інфраструктури регіону.