Прес-центр

Колектив Енергоатома висловлює щирі співчуття з приводу смерті Миколи Захарова - голови профкому ЗАЕС

Розмір шрифту

Скинути
19.05.2020

НАЕК «Енергоатом» з глибоким сумом сповіщає, що 19 травня 2020 року на 64-му році життя після тривалої тяжкої хвороби пішов з життя Микола Федорович Захаров - голова профспілкового комітету Запорізької АЕС.

За час багаторічної плідної діяльності в профспілковому комітеті Запорізької АЕС Микола Федорович показав себе людиною твердих принципів, прихильником вдумливого, зацікавленого і неформального підходу до виконання такої непростої роботи, пов'язаної з надіями і турботами людей.

Микола Федорович завжди займав активну життєву позицію – спільно з профспілковими лідерами відстоював права працівників НАЕК «Енергоатом» та як громадський активіст брав участь у житті рідного міста Енергодар.

Багатий досвід у справі захисту трудових прав працівників ЗАЕС, видатні організаторські здібності та вміння об'єднувати навколо себе однодумців були основою поваги до Миколи Федоровича з боку колег і друзів.

Адміністрація та багатотисячний колектив НАЕК «Енергоатом» висловлює щирі співчуття родині і близьким Миколи Федоровича Захарова.

Світла пам’ять прекрасній і шанованій людині.