Прес-центр

Генеральним директором Хмельницької АЕС призначено Андрія Козюру

Розмір шрифту

Скинути
04.02.2020

4 лютого 2020 року керівник ДП «НАЕК «Енергоатом» Павло Павлишин представив колективу Хмельницької АЕС нового генерального директора станції Андрія Козюру. У заході також взяли участь виконавчий директор з персоналу Енергоатома Олександр Остаповець, голова первинної профспілкової організації Компанії Олексій Лич.

У своєму виступі т.в.о. президента Енергоатома зазначив, що Микола Панащенко, який до цього обіймав посаду гендиректора ХАЕС, переведений на посаду головного консультанта президента Компанії на майданчику Хмельницької АЕС. Павло Павлишин висловив Миколі Панащенку подяку за складну п’ятнадцятирічну працю генерального директора, значний особистий вклад в становлення і розвиток Хмельницької АЕС.

Микола Панащенко, в свою чергу, подякував колективу ХАЕС за спільну працю і висловив побажання подальшого розвитку і стабільної роботи підприємства.

Представляючи Андрія Козюру, очільник Енергоатома висловив сподівання на підтримку трудовим коллективом генерального директора і успішну роботу ХАЕС.

Андрій Козюра у своєму виступі подякував за представлення: «Вдячний за довіру. Головне завдання вбачаю в забезпеченні ядерної і радіаційної безпеки ХАЕС, завершенні ремонту енергоблоку №1 станції. Впевнений, що нам все вдасться».

Довідка. Андрій Козюра приступив з 04 лютого 2020 року до виконання обов’язків генерального директора ВП ХАЕС на підставі наказу ДП «НАЕК «Енергоатом» від 03.02.2020 №99-к. До призначення обіймав посаду заступника головного інженера з електрообладнання та систем контролю і управління Рівненської АЕС.

Козюра Андрій Ростиславович народився 12 серпня 1979 року в смт. Рузаївка Рузаївського району Кокчетавської області, Казахстан.

У 2002 році закінчив НТТУ «Київський політехнічний інститут» за спеціальністю «Електротехнічні системи електроспоживання», отримавши кваліфікацію інженер-електрик.

Трудовий шлях розпочав у квітні 2002 року на посаді інженера з релейного захисту і автоматики електротехнічної лабораторії електричного цеху ВП «Рівненська АЕС». З квітня 2004 року по січень 2005 року - інженер з релейного захисту і автоматики ІІ категорії електротехнічної лабораторії електричного цеху ВП «Рівненська АЕС». З січня 2005 року по жовтень 2013 року - заступник начальника електричного цеху ВП «Рівненська АЕС». З жовтня 2013 року по лютий 2020 року - заступник головного інженера з електрообладнання та систем контролю і управління ВП «Рівненська АЕС».