Прес-центр

Енергоатом увійшов до ТОП-10 українських компаній за Індексом прозорості і КСВ

Розмір шрифту

Скинути
02.06.2017

Енергоатом увійшов до ТОП-10 українських компаній за Індексом прозорості і КСВНАЕК «Енергоатом» увійшов до ТОП-10 серед найбільших компаній в Україні за Індексом прозорості і КСВ (корпоративної-соціальної відповідальності), який 30 травня презентував Центр «Розвиток КСВ».

В основі Індексу – міжнародна методика, розроблена організацією Beyond Business (Ізраїль) та Центром «Розвиток КСВ» (Україна). Учасниками оцінювання стали перші 100 компаній відповідно до рейтингу 200 найбільших компаній у 2015 р. (рейтинг складено на підставі неконсолідованої фінансової звітності юридичних осіб, яку вони подавали до Державної фіскальної служби) та ТОП 10 найбільш прозорих кампаній відповідно до Індексу прозорості – 2015. Серед них 17 компаній державної форми власності і 72 – приватної, 18 міжнародних компаній (або їх дочірніх компаній) і 71 – національних.

«На сьогоднішній день, Індекс є єдиним інструментом моніторингу розвитку корпоративної соціальної відповідальності в Україні з 2011 року. Це допомагає бачити сильні та слабкі сторони розвитку КСВ в Україні, а також те, на що потрібно звернути увагу», − відзначила Марина Саприкіна, керівник Центру «Розвиток КСВ».

НАЕК «Енергоатом» є одним з двох державних підприємств, які увійшли до ТОП-10 компаній за Індексом прозорості і КСВ. Показник Енергоатома − 42%. Результату понад 50% прозорості досягли лише 6 українських компаній, що брали участь у рейтингу. Варто відзначити, що в цьому році державні підприємства вперше увійшли в рейтинг.

Оцінювання рівня розкриття інформації з КСВ на веб-сайтах компаній здійснювалось за чотирма критеріями: «Зміст», «Звітність з корпоративної соціальної відповідальності», «Навігація» та «Доступність». Позиція компанії в Індексі по відношенню до інших компаній, є сумою балів, отриманих кожною компанією відповідно до критеріїв.

Довідка. Центр «Розвиток КСВ» – незалежна експертна організація з розвитку корпоративної соціальної відповідальності в Україні, яка об’єднує 40 компаній. Центр надає консультації з питань розробки стратегії, програм та комунікацій з КСВ, проведення моніторингу та оцінки ефективності проектів, підготовки і верифікації нефінансової звітності.