Пресцентр

Енергоатом проводить дитячо-юнацький фотоконкурс

Розмір шрифту

Скинути
08.09.2021

Національна атомна енергогенеруюча компанія розпочинає дитячо-юнацький фотоконкурс «Енергоатом Junior #АЕС_у_кадрі ». У конкурсі можуть взяти участь школярі 1-11 класів міст розташування відокремлених підрозділів Компанії, а також діти працівників дирекції та відокремлених підрозділів київського розташування.

На конкурс можна надсилати фотографії у таких номінаціях: 

  • Атомна енергетика України;
  • АЕС і екологія;
  • Я люблю свій край;
  • Дозвілля і спорт;
  • Репортажне фото;
  • Портрет;
  • Гумористичне фото;
  • Позажанрове або експериментальне фото.

До участі у фотоконкурсі від одного учасника приймається не більше однієї роботи у кожній з номінацій.

На фотоконкурс треба надсилати цифрові чорно-білі та кольорові фотографії в форматі JPEG розміром не менше ніж 2400 х 3600 пікселів. Фотографії мають бути оригінальними, зробленими в 2021 році та вільними від прав третьої сторони.

Журі не розглядатиме світлини, на яких зображено прапори, гасла, знаки чи символіку політичних партій, а також акогольні напої та тютюнові вироби.

Для участі у фотоконкурсі слід подавати заявки в електронному вигляді у строки, встановлені умовами проведення І етапу конкурсу.

Фотоконкурс «Енергоатом Junior#АЕС_у_кадрі» матиме два етапи.

Перший етап пройде у містах-супутниках АЕС України та в Києві. Світлини надсилаються до координаторів конкурсу на атомних станціях, які й визначать кінцевий строк подачі, але не пізніше 20 вересня. Опісля відібрані фотороботи буде в електронному вигляді спрямовано на адресу координатора проєкту (п. 5.2. Положення про фотоконкурс).

Другий етап проведуть у Києві, фіналістів журі визначить 1 жовтня 2021 року.

Переможці визначатимуться за загальною сумою балів, набраних у фотоконкурсі, починаючи з найбільшої. Переможці номінацій, а також учасник, який отримає Гран-прі конкурсу, отримають пам’ятні дипломи та сувеніри. Про місце і час проведення нагородження повідомлять додатково.

З умовами проведення фотоконкурсу «Енергоатом Junior #АЕС_у_кадрі » можна ознайомитися в Положенні. З питаннями щодо участі в конкурсі можливо звернутися до організаторів заходу до Департаменту з комунікацій НАЕК «Енергоатом» за номером телефону (044) 277-78-97.

Звертаємо вашу увагу, що АЕС є режимним об’єктом. У разі потреби проведення фотозйомки поблизу АЕС просимо звертатися до інформаційних центрів атомних електростанцій.