Пресцентр

Енергоатом продовжує співпрацю з ВАО АЕС – на Хмельницькій атомній станції триває чергова місія

Розмір шрифту

Скинути
30.08.2021

НАЕК «Енергоатом» вже не перший десяток років плідно співпрацює зі Всесвітньою асоціацією організацій, що експлуатують атомні електростанції (ВАО АЕС), щодо безпеки експлуатації атомних енергоблоків. За цілковитої підтримки Компанії ВАО АЕС регулярно здійснює планові інспекції українських атомних електростанцій.

30 серпня на Хмельницькій АЕС розпочала роботу чергова місія технічної підтримки ВАО АЕС. Вона триватиме десять днів та працюватиме за напрямком «Контроль оперативним персоналом основних параметрів і стану обладнання та енергоблока в цілому». Також інспектори вивчать виконання оперативного аналізу причин відхилення параметрів, проаналізують процеси ухвалення консервативних і своєчасних рішень. За результатами місії експерти складуть звіт, в якому викладуть рекомендації щодо покращення роботи АЕС.

Попередня місія проходила на ХАЕС 22–26 червня. Її було присвячено  питанням практичного навчання пероналу із застосування інструментів попередження помилок, зокрема у чинних процедурах і документах.