Пресцентр

«Енергоатом Junior #АЕС у_кадрі»: журі визначилось з переможцями дитячо-юнацького фотоконкурсу

Розмір шрифту

Скинути
07.10.2021

Національна атомна енергогенеруюча компанія провела дитячо-юнацький фотоконкурс «Енергоатом Junior #АЕС у_кадрі» серед учнівської молоді міст розташування відокремлених підрозділів Компанії, а також дітей працівників дирекції та відокремлених підрозділів київського розташування.

Відзначимо, що Енергоатом не вперше проводить цікаві заходи для розкриття творчого потенціалу молоді. Цього разу на фотоконкурс надійшло 145 фоторобіт від 50 учасників у восьми номінаціях.  Оскільки умови заходу передбачали можливість надсилати по одній роботі до кожної номінації, то більшість дітей так і зробили.

Цікавою виявилася «географія» юних конкурсантів – по десять номінантів від Запорізької та Южно-Української атомних станцій, а також семеро – від Хмельницької АЕС, п‘ятеро – з Рівненьскої АЕС, троє зі Славутича та по одному з Жовтих Вод та АТЦ, ще 13 учасників – з смт Іванків.

Журі фотоконкурсу із задоволенням відзначило творчу активність та високий рівень фоторобіт більшості юних авторів. Визначитися з найкращими було досить складно, зрештою переможцями стали 38 дітей. Деякі з них посіли навіть кілька призових місць в різних номінаціях, як то 9-річний Єгор Осипенко (виборов чотири перемоги у різних категоріях), Аліса Полякова (12 років) і Поліна Полякова  (13 років), Ілля Петухов (11 років) і Данило Петухов (16 років) та інші.

Переможцями в різних номінаціях стали:

Номінація «Атомна енергетика України»

І місце – «Енергія для кожного» Петухов Ілля, 11 років (м. Енергодар);

ІІ місце – «Велике будівництво» Осипенко Єгор, 9 років (м. Южноукраїнськ);

ІІІ місце – «Разом у майбутнє» Петухов Данило, 16 років (м. Енергодар);

Заохочувальне місце – «Сонце сідає – енергетик працює…» Лисенко Дмитро, 15 років (м. Енергодар).

Номінація «АЕС і екологія» 

І місце – «В атомній енергетиці все буде добре» Осипенко Єгор, 9 років (м. Южноукраїнськ);

ІІ місце – «Поруч з природою» Петухов Данило, 16 років (м. Енергодар);

ІІІ місце – «Посівна» Парейко Владислав, 16 років, (м. Вараш);

Заохочувальні місця «В гармонії з природою» Чабанюк Іван, 13 років (м. Южноукраїнськ), «Пишаюсь: тут працює мій батько» Чабанюк Ксенія, 11 років (м. Южноукраїнськ) та «РАЕС 5 блок» Сидоренко Арсен, 8 років (м. Вараш).

Номінація «Я люблю свій край»

І місце – «Пейзаж біля села Прибірськ» Богданович Валерія, 15 років (смт Іванків);

ІІ місце – «Стежки Іванківщини» Ботик Даніїл, 16 років (смт Іванків);

ІІІ місце – «Дякую тобі, моя рідна мати» Котіва Катерина, 15 років (м. Южноукраїнськ);

Заохочувальні місця – «Захід» Полякова Поліна, 12 років (м. Енергодар), «Українські мотиви» Бойченко Назар, 8 років (смт Іванків).

Номінація «Дозвілля і спорт»

І місце – «Ой на Івана, ой на Купала» Ботик Даніїл, 16 років (смт Іванків);

ІІ місце – «Майбутній футболіст» Григоренко Крістіна, 8 років (смт Іванків);

ІІІ місце – «Наставники» Осипенко Єгор, 9 років (м. Южноукраїнськ);

ІІІ місце – «Екстремальна рибалка» Грицевич Святослав, 13 років (м. Южноукраїнськ);

Заохочувальне місце – «Спорт - це життя!» Кострич Дмитро, 11 років (м. Нетішин).

Номінація «Репортажне фото»

І місце – «Все в наших руках» Головащенко Юлія, 16 років (м. Славутич);

ІІ місце – «Енергія молоді» Полякова Аліса, 13 років (м. Южноукраїнськ);

ІІІ місце – «Майбутні чемпіони» Осипенко Єгор, 9 років (м. Южноукраїнськ);

Заохочувальне місце – «На краю землі» Городецька Ксенія, 13 років (м. Київ).

Номінація «Портрет»

І місце – «Портрет подруги» Мельниченко Катерина, 13 років (смт Іванків);

ІІ місце – «Ніколи не бійся бути маком у полі нарцисів» Герасименко Олександр, 17 років (м. Южноукраїнськ);

ІІІ місце – «Радість перемоги» Судорженко Маргарита, 12 років (м. Енергодар);

Заохочувальні місця – «Очі-океани, а в них крах» Котіва Катерина, 15 років (м. Южноукраїнськ) та «Мамина магнолія» Клебан Уляна, 10 років (смт Іванків).

Номінація «Гумористичне фото»

І місце – «А хто швидше засміється?» Бугаєнко Олександра, 15 років (м. Южноукраїнськ);

ІІ місце – «Посміхніться! Зараз вилетить пташка» Полякова Аліса (м. Южноукраїнськ);

ІІІ місце – «Чотирилапий тренд» Чабанюк Іван, 13 років (м. Южноукраїнськ);

ІІІ місце – «Моя Мама Сонечко» Сергієнко Нікіта, 8 років (смт Іванків);

Заохочувальне місце – «Кінська сила та міць» Богданович Валерія, 15 років (смт Іванків).

Номінація «Позажанрове фото та експериментальне фото» (застосування програми Adobe Photoshop)

І місце – «Пайлон-дель-Діябло» Городецька Ксенія, 13 років (м. Київ);

ІІ місце – «Земля має оболонку; і ця оболонка вражена хворобами. Одна з цих хвороб називається: «людина» Бугаєнко Олександра, 15 років (м. Южноукраїнськ);

ІІІ місце – «Танцююче каміння» Полякова Поліна, 12 років (м. Енергодар);

Заохочувальне місце – «Не бачу тебе тому, що ти занадто звичайний» Герасименко Олександр, 17 років (м. Южноукраїнськ).

Поза конкурсом вирішили також відзначити двох надзвичайно активних та обдарованих авторів з Славутича – Максима Большакова і Богдана Волоха.

Переможці фотоконкурсу «Енергоатом Junior #АЕС_у_кадрі» та учасники, які посіли заохочувальні місця, отримають грамоти, подарунки та сувеніри.

Організатори заходу – Департамент з комунікацій НАЕК «Енергоатом» – висловлюють свою вдячність всім юнім авторам та мають намір відмітити заохочувальними сувенірами всіх фіналістів конкурсу.

Енергоатом й надалі прагне виявляти та підтримувати молоді таланти і надихати молодь на нові творчі злети, тому, слідкуйте за анонсами – невдовзі планується ще не один цікавий творчий захід  для дітей.