Прес-центр

До Дня захисту дітей львівські «левенята» на запрошення Енергоатома відвідали Київ

Розмір шрифту

Скинути
03.06.2019

До Дня захисту дітей на запрошення НАЕК «Енергоатом» вихованці навчально-реабілітаційного центру «Левеня» з м. Львова завітали до Києва. В рамках соціального проекту «Особлива енергетика» організатори підготували для них насичену дводенну пізнавальну програму.

31 травня «левенята» відвідали з екскурсією НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», який є одним із профільних закладів вищої освіти для «Енергоатома». Діти оглянули експозицію Державного політехнічного музею, найбільшого університетського музею України та одного з найбільших українських музеїв технології. Ознайомились з історією університету, історією розвитку техніки, технологій та інженерії, зокрема, атомної енергетики. Прогулялись територією доглянутого університетського парку та навіть завітали до університетської бібліотеки, щоб побачити маятник Фуко.

Вихованці НРЦ «Левеня» також побували в одному з найстаріших ботанічних садів Києва та України - ботанічному саду ім. Олександра Фоміна, а також у Музеї Фото Ілюзій, у якому можна зробити незвичайні фото на локаціях, що створюють ілюзорні фотокартини. Діти із захватом позували для «обкладинки журналу Форбс», «рятувались» від акулячих щелеп, «втікали» від виверження вулкану та із захопленням левитували для фото. «Щирі емоції, усмішки та океан позитиву! Адже сьогодні «левенятам» вдалося врятуватись від акули, зазирнути в Задзеркалля, покорити космічні простори, побувати на Біг-Бені, відчути себе Алісою в країні див... Усі свої фантазії наші діти й, не тільки діти, втілили в життя відвідавши Музей Фото Ілюзій», – так в соцмережах вихователі НРЦ «Левеня» ділились враженнями маленьких львів’ян від екскурсії.

День захисту дітей - 1 червня - розпочався з пішохідної прогулянки центром Києва, під час якої дітлахи відвідали Золоті Ворота, Володимирський собор, Майдан Незалежності, Пейзажну алею. «Діти приміряли на себе ролі справжніх екскурсоводів, прошепотіли своє бажання на вушко коту Пантелеймону. Було цікаво та захопливо. Емоції через край!» - поділились враженнями львівські педагоги. Завершенням святкових заходів для «левенят» стали відвідини Київського Планетарію - приголомшлива подорож до космічного всесвіту планет, зірок і різноманітних астрономічних явищ.

Найкращою нагородою для організаторів проекту «Особлива енергетика» стали подарунки, які діти з вадами зору зробили своїми руками, та щирі відгуки: «Дякуємо нашим друзям з ДП «НАЕК Енергоатом». Ви – найкращі! Дуже цінуємо вашу дружбу та підтримку «Левеняти».

Довідка: У 2015 році Енергоатом розпочав тісне спілкування та співпрацю з Навчально-реабілітаційним центром для дітей з вадами зору «Левеня» з міста Львів. Діти за власною ініціативою намалювали і передали в Компанію свої малюнки «Як я бачу АЕС» на підтримку українських атомників, а потім на запрошення Енергоатома приїхали до столиці під час фіналу дитячо-юнацького творчого конкурсу Компанії. Згодом до співпраці з НРЦ «Левеня» приєдналася профільна кафедра НУ «Львівська політехніка», яка організувала для дітей відвідування університету і виставку їхніх малюнків.