Прес-центр

29 серпня на енергоблоці №2  Хмельницької АЕС розпочинається планово-попереджувальний ремонт

Розмір шрифту

Скинути
28.08.2020

29 серпня цього року з 00:00 год на Хмельницькій АЕС розпочинається планово-попереджувальний ремонт (ППР) енергоблока №2. Ремонт триватиме 198 діб. Така тривалість ремонту обумовлена реалізацією низки заходів Комплексної зведеної програми підвищення безпеки (КзПБ).

Серед основних робіт, які заплановано здійснити під час ППР на другому енергоблоці,- середній ремонт реактора і генератора, ремонт тепломеханічного, електротехнічного обладнання, а також обладнання теплової автоматики і вимірювань; ремонт каналів систем безпеки; роботи з паливом; контрольно-профілактичні роботи на системі попереднього напруження захисної оболонки.

У планах також виконання капітального ремонту: двох парогенераторів та головних циркуляційних насосів, двох комірок резервних дизельних електростанцій, арматури реакторного та турбінного відділень та ін.

Засоби технологічного оснащення робіт, засоби зв’язку та відео спостереження, засоби захисту персоналу, інструмент, пристосування, підіймально-транспортні механізми перебувають у технічно справному стані, випробувані та готові до проведення ППР енергоблока №2

Крім того, виконані в повному обсязі протипожежні та заходи охорони здоров’я, забезпечення безпеки праці, радіаційної безпеки.

Для забезпечення безпечної і надійної експлуатації енергоблоків і якісного проведення ремонту технологічного обладнання в період ППР, підготовлений кваліфікований ремонтний персонал.

ППР проходитиме в умовах карантину, тому ремонтні роботи будуть організовані з дотриманням усіх діючих карантинних заходів.