Прес-центр

В 2019 році ЮУАЕС забезпечила житлом 53 сім'ї працівників енергокомплексу

Розмір шрифту

Скинути
06.02.2020

Двоє працівників Южно-Української АЕС – оператор спецводоочищення реакторного цеху №1 Валерій Сидоров і електромонтер електроцеху Максим Гапонов - 4 лютого отримали ордери та ключі від однокімнатних квартир.

Щасливі новосели одержали житло, виділене з вторинного фонду. Попередні господарі квартир після переселення в комфортабельніші квадратні метри будинку №11 по вулиці Дружби народів передали їх у якості відступного. Таким чином завершено програму 2019 року, в рамках якої підприємство забезпечило житлом 53 сім'ї працівників Южно-Українського енергокомплексу.

«На жаль, процедура затвердження ордерів і виділення квартир вкрай тривала, - зазначає начальник відділу соціального розвитку ВП ЮУАЕС Валерій Кичак. - Тому ордери та ключі на виділені в кінці минулого року квартири наші працівники отримали лише зараз. Хочу також сказати, що в плані житла 2019 рік для нашого підприємства був рекордним. Понад 50 сімей поліпшили свої житлові умови, в тому числі за рахунок придбання квартир покращеного планування в комерційному під'їзді будинку №11 і за рахунок отримання безвідсоткових позик для придбання житла на вторинному ринку».

На свої законні квадратні метри кожен з господарів нових квартир очікував понад 15 років. Максим Гапонов в черзі на власне житло перебував з 2003 року. Валерій Сидоров розширення житлової площі чекав з 2004-го. Його дружина - Ірина Сидорова, начальник сектора бухгалтерії ВП ЮУАЕС, яка отримувала цього дня ключі, не приховувала радості, назвавши цей момент дуже хвилюючим.

Виконуючий обов’язки генерального директора ВП ЮУАЕС Володимир Богатчук, виконуючи приємну місію з передачі ордерів і ключів, побажав новоселам тепла в нових квартирах і затишку на довгі роки: «Такі події важливі для кожної сім'ї. Тепер вам належить облаштувати нові помешкання та жити в них щасливо».