Комплаєнс-політика

Повідомити про корупційне правопорушення

Розмір шрифту

Скинути

Повідомити про факти порушення Антикорупційної програми, вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень

НАЕК «Енергоатом» співпрацює із особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти порушень Антикорупційної програми, корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, а також інших порушень Закону України «Про запобігання корупції». Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави.

Ви можете залишити відповідне повідомлення, інформація в якому стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені, а також підкріплене доказами, щодо працівників Компанії:

За номером телефону: (044) 277 - 79 - 47;

На адресу електронної пошти: transparency@direkcy.atom.gov.ua;

Особисто Уповноваженому в години прийому: пн - чт з 9.00 до 17.00 год., пт з 9.00 до 15.00 год.

 

СКРИНЬКА ДОВІРИ

Якщо Ви стали свідком або Вам стало відомо про вчинення корупційних правопорушень та інших неправомірних дій посадовими особами і працівниками державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» та його відокремлених підрозділів, Ви можете надіслати повідомлення про це на електронну адресу «Скриньки довіри» transparency@direkcy.atom.gov.ua.

Для більш детального вивчення ситуації і всебічного розгляду Вашого повідомлення, пропонуємо Вам вказати інформацію про себе та свої контактні дані, для того щоб ми могли звернутися до Вас за додатковою інформацією.

Ви маєте право залишити анонімне повідомлення. При цьому анонімне повідомлення буде розглядатись, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Також звертаємо увагу на те, що повідомлення, яке містить наклеп і образи, дискредитацію посадових осіб та працівників підприємства, тягнуть за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством України.

 

Положення про порядок роботи з повідомленнями про факти порушення Антикорупційної програми, вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень