Комплаєнс-політика

До уваги суб’єктів декларування: Спливає термін подання е-декларацій

Розмір шрифту

Скинути
05.03.2019

Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» посадові особи юридичних осіб публічного права зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларація), за минулий рік за формою, яку визначає Національне агентство.

За несвоєчасне подання без поважних причин декларації передбачено адміністративну відповідальність відповідно до статті 1726 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а за умисне неподання декларації – кримінальну відповідальність згідно із статтею 3661 Кримінального кодексу України.

У зв’язку з цим рекомендуємо не зволікати із заповненням декларації, оскільки, як свідчить практика попередній років, в останні дні подання декларацій офіційний сайт Національного агентства може працювати з перебоями, що пов’язане із надмірним навантаженням на нього.

Також звертаємо увагу на найпоширеніші помилки при заповненні декларації: https://nazk.gov.ua/news/top-10-nayposhyrenishyh-pomylok-pry-zapovnenni-deklaraciyi.