Комплаєнс-політика

Заступник гендиректора і начальник управління виробничо-технічної комплектації ЗАЕС притягнуті до дисциплінарної відповідальності

Розмір шрифту

Скинути
02.10.2017

У вересні 2017 року проведено службове розслідування щодо дотримання відповідальними особами ВП «Запорізька АЕС» вимог законодавства, організаційно-розпорядчих та виробничих документів НАЕК «Енергоатом» під час закупівлі та постачання щитів постійного струму.

У ході проведення службового розслідування встановлено, що посадові особи ВП «Запорізька АЕС», відповідальні за організацію та закупівлю товарно-матеріальних цінностей порушили вимоги організаційно-розпорядчих і виробничих документів як на етапі організації процесу закупівель, так і на етапі реалізації договору поставки та організації проведення вхідного контролю.

Унаслідок цього придбані щити постійного струму тривалий термін перебували на стадії проведення вхідного контролю та в результаті були забраковані. Однак відповідальні особи не вжили належних і вичерпних заходів для захисту майнових інтересів Компанії.

У зв’язку з цим, наказом НАЕК «Енергоатом» від 02.10.2017 №788 заступника генерального директора із забезпечення виробництва ВП «Запорізька АЕС» Задорожного В.Д. та начальника управління виробничо-технічної комплектації ВП «Запорізька АЕС» Сідаша С.В. притягнуто до дисциплінарної відповідальності шляхом оголошення доган.

Також генеральному директору ВП «Запорізька АЕС» доручено забезпечити контроль за належним виконанням постачальником договірних зобов’язань та забезпечити захист порушених прав та інтересів НАЕК «Енергоатом» під час виконання контракту.

Одночасно, за дорученням президента Компанії вживаються інші організаційно-розпорядчі заходи, спрямовані на усунення виявлених порушень і недопущення подібних випадків у майбутньому.