Комплаєнс-політика

Конкурсні торги по закупівлі деталей трубопроводів для ВП ЮУАЕС було зірвано через пошкодження пакетів з тендерною документацією

Розмір шрифту

Скинути
03.06.2014

ДП «НАЕК «Енергоатом» провело службове розслідування із встановлення причин та обставин зриву конкурсних торгів по закупівлі деталей трубопроводів для ВП ЮУАЕС (фітинги до труб та трубок зі сталі, не литі), які мали відбутись 16 квітня 2014 року. Розслідування проводилось у рамках реагування на публікацію у ЗМІ (Публікація на сайті видання «Наші Гроші» від 13 травня 2014 року «В «Енергоатомі» злетів тендер на 3 мільйони, бо хтось довбався у документах учасників»).
 

За результатами розслідування було встановлено, що два пакети з трьох з пропозиціями конкурсних торгів, надані для розкриття, мали механічні пошкодження, зокрема один з пакетів повністю розклеївся. При цьому співробітник відповідальний за прийняття та зберігання пакетів з пропозиціями конкурсних торгів заздалегідь не повідомив членів конкурсної комісії про пошкодження пакетів. В результаті вже під час проведення процедури розкриття пропозицій конкурсних торгів, пошкодження були виявлені представником одного з учасника торгів, який критично висловився щодо позиції окремих працівників ДП «НАЕК «Енергоатом».

Відтак, неналежне реагування  відповідального співробітника Компанії на виниклу ситуацію в процесі прийняття документів конкурсних торгів призвела до їх зриву та відміни. З метою недопущення подібних випадків у майбутньому, у зв’язку із порушенням відповідальними особами окремих вимог Правил внутрішнього трудового розпорядку Дирекції ДП «НАЕК «Енергоатом», відносно винної особи застосовано заходи дисциплінарного впливу шляхом винесення догани та позбавлення премії.

Одночасно дано розпорядження членам конкурсної комісії посилити контроль за дотриманням законодавства у сфері проведення закупівель, та трудових обов’язків підлеглих працівників.