Комплаєнс-політика

Антикорупційний відділ ЮУАЕС виявив шахрая

Розмір шрифту

Скинути
18.03.2016

Фахівцям відділу із запобігання та протидії корупції (ВЗПК) Южно-Української АЕС вдалося виявити шахрая, який пропонував за гроші організувати працевлаштування на атомну станцію. 

Начальник антикорупційного відділу ВП «Южно-Українська АЕС» Денис Трушков повідомляє: «Нам надійшла інформація про те, що якийсь Микола Іванович - працівник атомної станції - пропонував мешканцю Южноукраїнська за 400$ США сприяння в працевлаштуванні на атомну станцію. У процесі перевірки встановлено, що ця людина дійсно працює в одному з підрозділів АЕС. За своїми посадовими обов'язками вона ніякого відношення до працевлаштування не має. Усі його дії - чистої води шахрайство».

За порушення кодексу корпоративної етики згаданому працівникові оголошено догану. Інформацію про виявлений факт шахрайства направлено до правоохоронних органів.

Співробітники ВЗПК припускають, що виявлений випадок не єдиний. Вони звертаються до всіх потерпілих, а також до тих, кому відомо будь-що про аналогічні протиправні дії, з проханням повідомити про це за телефоном довіри - (05136) 4-26-23, електронною поштою - antikor_sunpp@ukr.net (адреса «Скриньки довіри»), чи в правоохоронні органи.