Комплаєнс-політика

В Енергоатомі розпочинається внутрішня оцінка корупційних ризиків

Розмір шрифту

Скинути
09.10.2018

На виконання вимог частини другої статті 61 Закону України «Про запобігання корупції», підпункту 3.2.1 Антикорупційної програми ДП «НАЕК «Енергоатом» президентом Компанії було прийнято рішення про проведення у 2018 році внутрішньої оцінки корупційних ризиків у діяльності ДП «НАЕК «Енергоатом» та затверджено склад Робочої комісії з оцінки корупційних ризиків у діяльності ДП «НАЕК «Енергоатом». Очолює роботу вказаної Робочої комісії – Уповноважений (посадова особа Компанії, відповідальна за реалізацію Антикорупційної програми ДП «НАЕК «Енергоатом»).

Метою проведення внутрішньої оцінки корупційних ризиків в діяльності Компанії є визначення правових, організаційних та інших заходів, направлених на мінімізацію проявів корупції, впровадження ефективного контролю та управління виявленими корупційними ризиками.

Внутрішня оцінка корупційних ризиків у діяльності Компанії буде здійснюватися у відповідності із Положенням про порядок оцінки корупційних ризиків у діяльності ДП «НАЕК «Енергоатом».

Поряд з цим, задля забезпечення проведення всебічної та об’єктивної оцінки корупційних ризиків, запрошуємо незалежних експертів з питань антикорупційного законодавства долучитися до процесу оцінки корупційних ризиків в діяльності Компанії. Пропозиції щодо участі у роботі з оцінки корупційних ризиків просимо направляти на електронну адресу transparency@direkcy.atom.gov.ua.

Довідка. У 2017 році ДП «НАЕК «Енергоатом» стало одним із перших державних підприємств, яке провело оцінку корупційних ризиків у своїй діяльності із залученням зовнішніх експертів в антикорупційній сфері. За результатами її проведення було затверджено Звіт з оцінки корупційних ризиків у діяльності НАЕК «Енергоатом» та підготовлено «карту корупційних ризиків». Згідно із затвердженим План-графіком в Компанії було впроваджено низку заходів направлених на усунення (мінімізацію) виявлених корупційних ризиків в діяльності підприємства.

Дирекція із запобігання і протидії корупції