Діяльність

ВП "ЮЖНО-УКРАЇНСЬКА АЕС"

Розмір шрифту

Скинути
22.01.2016

Палац культури «Енергетик» (проведення культурного дозвілля працівників ВП ЮУАЕС, членів їх сімей та жителів міста).

Введений в експлуатацію у 1987 році.

Відвідувачів приймають сучасна концертна зала на 625 місць, просторі танцювальна та лекційна зали, літературно-музична вітальня, читальна зала і бібліотека з багатим книжковим фондом.

У Палаці культури працюють 18 творчих колективів, 13 з яких мають звання народного і зразкового. Початкове навчання діти отримують у 5-ти дитячих студіях. Всього тут займаються 785 дорослих і дітей.

Спортивний комплекс «Олімп» (організація навчально-спортивних і фізкультурно-оздоровчих заходів для працівників ВП ЮУАЕС та членів їх сімей).

До спортивної бази спорткомплексу входить стадіон с футбольним полем, біговими доріжками та трибунами на 1628 сидячих місць, стрілецький тир, відкриті тенісні, баскетбольні та міні-футбольні майданчики, піщане та гарове футбольні поля, гральна зала, зали художньої гімнастики та боксу, єдиноборств, аеробіки, тренажерна зала, 25-метровий плавальний басейн з сауною.

Оздоровчо-реабілітаційний комплекс «Іскра» (організація та проведення реабілітаційно-оздоровчих заходів та профілактичного оздоровлення персоналу ВП ЮУАЕС). До складу ОРК входять санаторій-профілакторій та фізкультурно-оздоровчий комплекс (ФОК).

Функціонує за безперервним графіком – 16 заїздів на рік тривалістю 21 день. На базі ОРК «Іскра» щорічно більше 1500 осіб проходять оздоровлення без відриву від виробництва.

Основним завданням його діяльності являється зміцнення здоров’я та продовження трудового довголіття  працівників ЮУАЕС через реалізацію цільових програм реабілітації персоналу.

База відпочинку «Дружба» (оздоровлення працівників та членів сімей, реабілітація оперативного персоналу).

Інфраструктура: більярд, настільний теніс, кімната дозвілля, літній клуб, дискотека, спортивний майданчик (футбольне і волейбольне поля), майданчик для багаття, качелі та інші атракціони. На території табору є медпункт.

Приймає дітей від 8 років до 17 років. З дітьми постійно проводяться  вікторини, конкурси, різноманітні змагання, пропонуються екскурсії.

Інформаційно-культурний центр «Імпульс» (інформаційна, виховна, культурно-просвітня робота з питань атомної енергетики).

Почав функціонувати у місті Южноукраїнську у червні 1991 року як Молодіжний центр, тобто заклад для організації дозвілля молоді міста-супутника АЕС.

Розміщений центр у двоповерховій будівлі загальною площею 2265,8 кв. м. і входить до складу комбінату культурно-спортивних споруд «Олімп» ВП ЮУАЕС.

Об’єкти житлового призначення.